در دنیای ادبیات ، پاییز فصل اسکار است ، وقتی همه مدال ها توزیع می شوند و جوایز برنده می شوند. صبح سه شنبه ، بنیاد ملی کتاب فصل را آغاز کرد (که با اعلامیه جایزه نوبل ادبیات در اواخر همین هفته ادامه می یابد ، و اعلام جایزه بوکر هفته آینده) با اعلام 25 فینالیست برای جوایز ملی کتاب 2019 2019 . در هر یک از این پنج گروه پنج نامزد - داستان ، غیرداستانی ، ادبیات جوانان ، شعر و ادبیات ترجمه شده - وجود دارد و برندگان در 20 نوامبر در مراسمی در شهر نیویورک اعلام می شوند.

جوایز کتاب ملی که در سال 1950 تأسیس شده است از معتبرترین جوایز است که می توان به نویسنده در ایالات متحده اهدا کرد. در سالهای اخیر جوایز به شخصیتهای ادبیات معتبری مانند تائسیسسی کواتس ، کلسون وایتهد ، جسمین وارد ، لوئیز اوردریچ و پتی اسمیت اهدا شده است. سال گذشته ، الیزابت آچهودو و سیگردید نونز جزء برندگان جوایز ملی کتاب 2018 بودند .

امسال فینالیست ها شامل نویسندگان محبوب مانند سوزان چوی ، مارلون جیمز ، و لیلا لالامی و همچنین نام های جدیدی همچون کالی فجاردو-آنستین ، سارا م. بروم و تریسی مک میلان کوتوم هستند. همانطور که به مرور می پردازید ، ممکن است متوجه شوید که لیست های کوتاه بسیار شگفت آور هستند - بازتاب واقعی ایالات متحده و مردم آن. در اینجا فینالیست های جوایز ملی کتاب 2019 2019 آورده شده است:

داستان
لیست کوتاه داستان برای جوایز کتاب ملی 2019 شامل "اعتماد به نفس ورزش" توسط سوسان چوی ، "گرگ سیاه پلنگ" توسط مارلون جیمز و موارد دیگر است. 
تمرین اعتماد توسط سوزان چوی

آخرین اثر سوزان چوی یک رمان-درون-رمان است که با داستان دانش آموزان دوره دبیرستان آقای کینگزلی و "تمرین اعتماد" شروع می شود که وی از آنها می خواهد اجرای کنند و تعدادی از دراماتیک را پیچ و تاب می کنند. از آنجا.

سابرینا و کورینا توسط کالی فجاردو-آنستین

در 11 داستان کوتاه ، کالی فجاردو-آنستین داستانهای نی را که غالباً از رسانه های اصلی غافل می شوند ، روایت می کند: ن شیکاا با ریشه هایی به جنوب غربی که صدها سال ، اگرنه هزاران سال ، به پشت خود ادامه نمی دهند. در مصاحبه با بوستل ، کالی فجاردو-آنستین گفت: "من همیشه خواننده بودم ، اما تا زمانی که من شروع به خواندن جولیا آلوارز و ساندرا سیسنروس در دبیرستان نکردم ، واقعاً احساس می کردم که ممکن است برای کسی مثل من امکان پذیر شود. من عاشق ادبیات هستم ، اما به نظر نمی رسید ادبیات فضایی باشد که از من استقبال کند ، یک شیکانا از جنوب غربی که مختلط است. "

پلنگ سیاه ، گرگ قرمز توسط مارلون جیمز

مارلون جیمز برنده جایزه بوکر استعدادهای خود را در یک رمان به فانتزی تبدیل می کند ، اولین بار در این سریال که به عنوان Game of Thrones آفریقایی توصیف شده است .

آمریکایی های دیگر توسط لیلا لالامی

از لیلا لالامی ، فینالیست جایزه پولیتزر ، داستانی درباره یک مهاجر مراکشی آورده می شود که مرگ غیر منتظره و غم انگیز آن در سراسر اجتماع خود و پس از آن نشان می دهد.

ناپدید شدن زمین توسط جولیا فیلیپس

جولیا فیلیپس خوانندگان را به دورترین گوشه سیاره ، شبه جزیره در حاشیه شمال شرقی روسیه که دو دختر در آن مفقود شده اند منتقل می کند.

غیرداستانی
فهرست کوتاه داستانی برای جوایز کتاب ملی 2019 شامل "خانه زرد" و "ضخیم" است.
خانه زرد توسط سارا M. بروم

خاطرات سارا م. بروم در تمام پیچیدگی ها و ظرافت هایش به بررسی نیواورلئان ، زادگاهش می پردازد. باروم در مصاحبه با بوستل اظهار داشت: در نهایت در کتاب سعی می کنم به روشی که در آن می توانیم داستانهایی داشته باشیم که عاری از این تفاوت های ظریف باشند ، بدست آورم که به بافت یک مکان می دهد و می خواهم بتوانم می گویم: من اهل نیواورلئان هستم ، و این یک شهر عالی است ، و می دانم چگونه خط دوم را رعایت کنم ، بلکه همه این اختلالات وجود دارد که ما باید به نحوی برطرف کنیم. "

ضخیم توسط Tressie McMillan Cottom

Tressie مک میلان Cottom باعث می شود اولین بازی خود را با مجموعه مقاله سوزاننده ضخیم در مورد ضخامت در حال، در حال سیاه و سفید، و از گفتگو در مورد زیبایی، پول، و بیشتر از مطالعه حذف شدند.

آنچه شما شنیده اید توسط کارولین فورچه درست است

شاعر کارولین فورچه در بیست و هفتمین سال زندگی خود ، هنگامی که به السالوادور سفر می کند با یک غریبه مرموز ، که او را به قلب کشور می برد - در تمام زیبایی ها و خطراتش ، بازگو می کند.

ضربان قلب زخم زانو توسط دیوید تروئر

دیوید تروئر ، نویسنده اوجبوه ، تاریخ واقعی زندگی بومیان ایالات متحده را در سالهایی از سال 1890 که 150 سیوکس به دست نیروهای مسلح آمریکا درگذشت ، می گوید.

انفرادی توسط آلبرت وودفوکس با لسلی جورج

آلبرت وودفوکس بیش از 40 سال را در سلول انفرادی در زندان بدنام آنگولا در لوئیزیانا به جرم و جنایتی که مرتکب نشده است گذراند. در این مدت ، او 23 سال در روز ، هر روز را در سلول کوچک خود گذراند. در انفرادی ، او از زنده ماندن از این تجربه می نویسد.

ادبیات جوانان
فهرست کوتاه ادبیات جوانان برای جوایز کتاب ملی 2019 شامل "حیوان خانگی" و "نگاه هر دو راه" است.
حیوان خانگی توسط آکوائکه امزی

در پت ، آکوائکه امزی شخصیتی فرامرزی را به شکل جم به خوانندگان می دهد ، که می بیند هیولا هیچ کس دیگری نمی تواند آن را ببیند و همه انکار می کنند که اصلاً وجود ندارند.

نگاه کنید به هر دو راه جیسون رینولدز

جیسون رینولدز محبوب جوان و کودک محبوب ، داستان زندگی و بسیاری از جهات را می توان از طریق 10 داستان (از هر بلوک) یک خانه پیاده روی از یک مدرسه بافته است.

Patron Saints of Nothing توسط رندی ربی

مراکز جدید ردی ریبای روی جی قرار دارد که برنامه او برای گذراندن تابستان گذشته قبل از بازی در دانشگاه بازی های ویدئویی است ، هنگامی که پسر عموی وی به قتل رسید ، جدا می شود و او برای کشف آنچه اتفاق افتاده است به فیلیپین سفر می کند.

سیزده درب ، گرگ در پشت همه آنها توسط لورا روبی

در رمان جدید برنده مدال چاپز ، لورا روبی ، دو خواهر یتیم سعی می کنند مسیر خود را در آمریکایی شکسته از افسردگی بزرگ و جنگ جهانی دوم پیدا کنند.

1919 سالی که آمریکا را تغییر داد توسط مارتین دبلیو سندلر

صد سال پیش ، ایالات متحده با بسیاری از همان موضوعاتی که امروز کشور را مبتلا می کند ، روبرو شد: نژادپرستی ، یسم ، طبقه بندی. در سال 1919 سالی که آمریکا را تغییر داد ، مارتین دبلیو سندلر به کودکان نشان می دهد که چرا درک تاریخ برای تغییر حال ضروری است.

شعر
فهرست کوتاه شعر برای جوایز ملی کتاب 2019 شامل "سنت" و "جمهوری ناشنوا" می شود.
سنت توسط جریکو براون

جریکو براون - یکی از شاعران مورد علاقه توییتر - از سیاهی ، ملکی بودن و موارد دیگر در مجموعه سوم خود می نویسد.

"من": اشعار جدید و برگزیده توی درریکوت

او در مجموعه Toi Derricotte سفر خود را برای جستجوی حقایق بیشتر درباره نژاد ، جنسیت ، جنسیت و موارد دیگر به خوانندگان نشان می دهد.

جمهوری ناشنوا توسط ایلیا کامینسکی

روایتی در اشعار ، جمهوری عزیز در شهرهایی از یک کشور مملو از ی و اشغالی متمرکز است که می دانند چگونه می توانند نظم جهانی جدید خود را به چالش بکشند.

توسط کارمن گیمنز اسمیت ضبط شوید

همانند ناشنوایان جمهوری ، Be Recorder یک فراخوان برای اقدام است ، فریادی برای مبارزه با خودکامگی است که جهان می سوزد.

Sight Lines توسط Arthur Sze

در دهمین مجموعه خود ، آرتور ساز با فرم بازی می کند تا چطور جهان را می بینید.

ادبیات ترجمه شده
لیست بلند ادبیات ترجمه شده برای جوایز کتاب ملی 2019 شامل "پلیس حافظه" و "عبور" است.
مرگ کار سخت خالد خلیفه است ، ترجمه لری پرایس

Death is Hard Work ، ترجمه شده از عربی است ، جنگی از جنگ داخلی سوریه ، از دید سه شخص عادی.

بازگشت به بارون ونکهایم توسط László Krasznahorkai ، ترجمه شده توسط اوتلی مالت

بازگشت از بارون Wenckheim از مجارستانی ، Baron Wenckheim's Homecoming پس از فرار از بدهی های خود در بوئنوس آیرس ، جایی که در تبعید زندگی می کرد ، به زادگاه خود بازگشت.

The Barefoot Woman توسط Scholastique Mukasonga ، ترجمه جردن استامپ

این ترجمه از فرانسوی ترجمه شده است ، این خاطره داستان مادر نویسنده است ، که تمام تلاش خود را برای محافظت از فرزندان خود در برابر نسل کشی رودا انجام داد.

پلیس حافظه توسط یوکو اوگاوا ، ترجمه استفان اسنایدر

در اصل در ژاپن در سال 1994 منتشر شد ، پلیس حافظه از هر زمان دیگری مرتبط است - و برای اولین بار به زبان انگلیسی در دسترس است. این رمان در جزیره ای تنظیم شده است که اشیاء - و سپس مفاهیم - از درک جمعی ناپدید می شوند.

تقاطع توسط Pajtim Statovci ، ترجمه دیوید هاکستون

رمان Pajtim Statovci با ترجمه از فنلاندی ، دو دوست به نام های Bujar و Agim را دنبال می کند که از آلبانی کمونیست به ایتالیا در جستجوی مکانی که در خانه احساس می کنند بیشتر می شوند - در محیط و بدن آنها.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها